Že je změna život? Je to moje oblíbené pořekadlo. Jenže někdy tu změnu za vás musí udělat někdo jiný, protože byste se k tomu sami nedokopali. Hrdinou dne je kadeřník Dušan Javůrek. Dneska vám ukážu, jak probíhala moje „proměna“ a proč jsem šla do týhle barvy.

Začátkem léta jsem plánovala, co se bude dít o prázdninách a věděla jsem, že mě toho čeká opravdu hodně a chci si to náležitě užít. A jednou z věcí byly i moje vlasy. Dlouhé, beztvaré, suché a HNĚDÉ. Dušan mě už uháněl, abych k němu přišla na dvouhodinovku, kdy se o mě bude starat jako o princeznu a při té příležitosti ze mě udělá ženskou, dámu, prostě kočku. A on má na to talent. Tak jsem prostě sedla do auta a vyrazila do Prahy, kde Dušan sídlí.

Tohle jsou moje vlasy na začátku. Někdo si řekne: „Vždyť to není tak hrozný“. Ale bylo! Dlouhé, bez tvaru a ta hnědá barva už mě prostě po těch letech nebavila.

„Jak to chceš?“ se nekonalo

Dušan je naštěstí z té sorty lidí, která rozumí svý práci a hlavně lidem. Za ty roky už mu prošlo rukama tolik ženských, že se ani nemusí ptát, jak to chceš ostříhat nebo nabarvit, ale rovnou přijde s vlastními nápady. A to na něm miluju, protože co se týká vlasů, moje zkušenosti z minulosti s kadeřníky nejsou úplně pozitivní.

Měla jsem výhodu, že už jsem předtím u něj byla na zesvětlení, takže stahování černé barvy probíhalo několik měsíců. A tady už vidíte první „zesvětlené“ pruhy. V první moment jsem se docela vyděsila, ale pak následovalo vybírání barev, které Dušan namíchával.

Nejlepší je namíchat více barev a tónovat

Jednolitá helma je možná tak trendová pro babky v důchodu a to já fakt ještě nejsem. Proto jsme sedli na paletu barev a vybrali odstíny taky podle toho, v čem ráda chodím oblíkaná.

Pak následovalo takové to klasické stříhání. To už znáte všechny. Odstříhat všechny „mrtvý“ vlasy a dát jim tvar. Já mám navíc jemné vlasy, nedrží mi žádný účes, takže Dušan musel „nabrat“ objem speciálním střihem. A nechybí ani finální péče k zafixování barvy. 

Kakaové porno pro brunety i světlovlásky

Tahle hmota je děsnej nakopávák pro vlasy a zaručí vám 100% blejskání barvy na vlasech. Prostě vám to udělá to krásný hladký haló na sluníčku a barva vydrží o dost víc. A já to musím jedině potvrdit. A navíc to krásně voní!

A tady už finišujem

O několik odstínu světlé, avšak u hlavy tmavé. Jsem typ ženský, které by absolutní blond neslušel. Tohle je paráda.

Je to kratší, je to od dost světlejší a připadám si mladší a víc fresh.

Dušan mi ještě vlasy natočil do loken, abych si vyzkoušela více typů účesů, ale já jsem se rozhodla, že rovné vyžehlené vlasy se mi na mě líbí nejvíc 🙂 

A tohle je nová Katka

Rovnou jsem si nechala nafotit pár nových portrétovek na web a zvykám si. Zanedlouho jdu k Dušanovi znovu a zase zkusíme něco nového. Už se na to těším a určitě se s vámi podělím na Instagramu.

Kdo nestihl moje Stories na Instagramu, udělala jsem vám dodatečně krátký sestřih z barvení s Dušanem.

Až budete chtít změnu nebo nového kadeřníka, pište mu třeba na jeho Facebook. Odpoví 🙂 Ostříhá, změní 🙂 A co vy, chystáte se na nějakou rapidní změnu  nebo ještě zůstáváte konzerva?