Ahoj, já jsem Katka. Katka Pavlíčková

Jsem nefalšovaná žena, brzy první manželka. Podnikatelka. Založila jsem značku BUSINESSGRAM a pokud zrovna nelítám po ČR, abych školila firmy Instagram, cestuju, škádlím naše 2 kocoury nebo se šťourám v (moderních) technologiích

Svůj osobní blog jsem vytvořila s jediným cílem – sdílet hezký obsah, díky kterému můžu vyjadřovat svoji vášeň pro focení a cestování s vámi ostatními. Je to taky můj osobní prostor, kde se chci dělit o střípky ze zákulisí mého života, práce i rodiny.

Už dloho se držím jednoduchého pravidla: Je lepší odepsat 90% lidí a upoutat pozornost zbývajících 10% než mít mírný úspěch u všech

V roce 2015 jsem založila úspěšný projekt BUSINESSGRAM, díky kterému vzděláváme podnikatele a firmy v oblasti Instagramu a online marketingu na sociálních sítích. Chci, aby byl můj blog doplňkem k mému podnikání. Ačkoliv to bude znít jako klišé, je pro mě práce zároveň koníčkem.

Práce není všechno

  • zajímám se o jídlo nejen jako o palivo, ale jako o zážitek spojený s kulturou stolování
  • mám 2 kocoury (Mikeše a Speedyho) 
  • strašně ráda cestuju (nemám žádnou oblíbenou lokaci, protože každé místo stojí za prozkoumání)
  • miluju stará auta – s mým mužem jsme vymysleli a 3 roky pořádali první veteránský festival Veteráni na Pláži, který jsme letos v roce 2018 předali „novým majitelům“.
  • fotky místo slov (bez Olympusu v rukou nedám ani ránu)
  • miluju značku Apple, protože mi poskytuje neskutečné technické možnosti, které mi usnadňují život