I když dneska všichni všechno jedeme online,  a kontakty si předáváme přes mobily, stará dobrá kvalitní vizitka pořád může udělat velkou parádu. Dlouho jsme zvažovala, jaký design vizitek si nechám vyrobit. Zcela upřímně, nechci lidem rozdávat tu nejlevnější variantu nízkogramážního papíru, kterým si můžou tak akorát utřít zadek. Vizitka vypovídá o vaší značce ledacos. Třeba, že jste snob nebo naopak chudák, kterej šetří na svoji propagaci (berte to prosím hodně s nadhledem). Narazila jsem na službu MOO, díky které si vytvoříte sami svůj design vizitek a ty vám navíc pošlou až domů. A kvalita je opravdu TOP!

V minulosti byly vizitky něco, bez čeho jsme si my podnikatelé neuměli představit žít. Existovat. Neexistovali Messengery, Instagramy a když jsme někomu chtěli předat náš kontakt, aby nám mohl zavolat nebo poslat e-mail, buď jsme mu to napsali propiskou na dlaň nebo předali vystajlovanou vizitku.

Někdo byl vizitkami tak posedlý, že je dokonce i sbíral. Pamatujete na ty plastový složky, kde jste měli vizitky úplně od všech? Můj táta je měl v kanceláři na stole hned vedle FAXU a pevné linky :))

zdroj: https://olomouc.rozhlas.cz/telefon-na-arnolda-schwarzenegera-nebo-billa-gatese-jan-sagalinec-ma-ve-sbirce-6375297

Nicméně zpátky k tomu, o čem vám dneska chci poreferovat.

Co je to vlastně MOO?

Moo je tiskárna v Anglii, která rozhodně není žádným nováčkem na trhu. Tisknou už od roku 2006 kvalitní tiskoviny, které posílají do celého světa. Pravda, jejich ceny jsou vyšší a proto pokud hledáte co nejlevnější tisk vizitek, tento článek není pro vás.

Na jejich webu si jednoduše můžete vytvořit svůj vlastní design vizitek, nebo vybrat s předem hotových designů, které stojí za to a co je lepší – odpovídají aktuálním moderním trendům. Super je, že si můžete nechat udělat jenom 50 kousků vizitek, takže žádný brutality od 1000 kusů. Za menší poplatek vám vizitky pošlou až domů.

Ale pozor! Moo umí víc, než vizitky. Můžete si u nich nechat vyrobit vlastní pohlednice, nálepky, diáře, plakáty, super barevný obálky (ozkoušeno, fakt jsou TOP!), obaly na vizitky (vizitkáře), děkovací karty apod.

Každá vizitka může mít jiný design a nezaplatíte za to nic navíc!

Variabilita služeb na jejich webu je vážně vynikající. MOO se nejspíš stalo mým LOVEBRANDEM 🙂 U vizitek si můžete nechat vyrobit buď klasický rozměr nebo čtvercový. Vzhledem k zaměření mé značky BUSINESSGRAM, kde se specializujeme na Instagram mi to připadá super nápad a nejspíš do toho půjdu.

600 g macek!

MOO se pyšní tím, že jako první (na světě) začalo tisknout 600 gramové vizitky! Což je papír, kterej jen tak neukousnete. Mám ho doma a je to nádhera! Kvalitní hutná vizitka, která na omak působí opravdu honosně. Pro naše VIP klienty proto tento typ vytiskneme. Navíc si můžete vyrobit tzv. barevně prokládané vizitky, kdy mezi dvěma slepenými papíry máte nějakou barvu. V ČR se to vyrábí už také – říká se jim „vrstvené“ vizitky. 

Chcete oboustranný potisk, satin povrch nebo texty obtáhlé luxusní zlatou fólii? No problem

Těmto vizitkám říkám „WHOW EFEKT“… nádhera. Pokud máte v rámci vaši značky zlatou barvu povolenou, jděte do toho! A pokud máte rádi natural bavlnu, MOO vám vytiskne i recyklovatelné vizitky z bavlny. Na omak opět příjemné.

Za mě tedy rozhodně doporučuji a pokud máte chuť si nějaký svůj design vytvořit (super je, že když si uděláte registraci na jejich webu, všechny šablony máte online uložený), jděte do toho.

A abych vás na začátku vaší kreativity podpořila, získáváte ode mě kuponek na slevu 20% při vaší první objednávce. Klikněte si pro ní 🙂

Sleva 20% od Katky